1

Temat: Przydatne opakowania

Koleżanka rozkręcała punkt z obuwiem i musiała skombinować mnóstwo kartonów do transportu towaru. Zauważyła baner przy jednym biurze opakowania tekturowe i w ten sposób znalazła producenta opakowań. Niby proste grube opakowania do przeprowadzek, ale dobrze się prezentowały i rzeczywiście dało się je nieźle wykorzystać. Wspomniany producent kartonów magazynowych ma w ofercie wiele gabarytów toteż bez problemu można znaleźć coś właściwego. Na bank jeszcze kiedyś zrobimy tam zakupy.

2

Odp: Przydatne opakowania

Wydaje mi się, że najwłaściwszym pomysłem będzie odnalezienie firmy opakowań. Tak przynajmniej ja zrobiłam, kiedy przenosiłam swój sklep z ubraniami do innego budynku. Potrzebowałam czterdzieści sztuk opakowań przeróżnego typu. Na początku miałam kłopot ze znalezieniem właściwych kartonów, ponieważ te które miałam w jednej chwili po podniesieniu rozpadały się. Na szczęście z pomocą przyszła moja kuzynka, która w ostatnim czasie przeprowadzała się do nowego mieszkania i zamawiała pudełka. Pokazała mi pewną witrynę sieciową, która była własnością firmy Kartop. Obejrzałam ich propozycję i byłam pod wielkim wrażeniem. Mieli co niemiara typów pudeł, które sprzedawali w atrakcyjnej cenie. Zakupiłam. Po pięciu dniach pudełka pojawiły się u mnie. Popakowałam wszystko i w okresie przenoszenia żaden się nie popsuł. Byłam zadowolona. Polecam z całego serca to przedsiębiorstwo!

3

Na ten moment to nie problem odnaleźć kartony na zamówienie, opakowanie tekturowe i pudełka klapowe. Jest bez liku firm, gdzie trudnią się ich produkcją. Ja gdy przeprowadzałam swój butik, to bez żadnego problemu znalazłam hurtownię w której zamówiłam dziesięć sztuk pudełek. Moja sąsiadka od zawsze myślała, że to szkoda pieniędzy i gdy wyprowadzała się do nowego gniazdka, to wybrała sobie kartony z sąsiedniego sklepu. Normalna sprawa, one były mocno zniszczone i na nieszczęście kiedy rozpoczęli wszystko przewozić, rozpadły się. Była wkurzona, a sporo razy jej mówiłam, by kupiła sobie razem ze mną kartony.

4

Sądzę, że omawiane pogawędki na forach sieciowych są potrzebne. Nie raz myślałem, gdzie mógłbym zamówić pudełka do przeniesienia się. Nawet wczoraj znalazłem ekstra stronę sieciową, na której sprzedają dobrej klasy pudełka. Muszę przyznać, że chyba je wezmę, bo planowałem przenieść swoje biuro do innego biurowca. Ale jednak jeszcze powinienem to bardzo przemyśleć, ponieważ chcę być pewny swojego zdania.