1

Temat: Plac zabaw w ogrodzie

Naszym podopiecznym strasznie wpadły w oko wypady do supermarketów, gdzie można znaleźć bezpieczne place zabaw dla maluchów. Żona zasugerowała, żeby stworzyć zielony plac zabaw u nas w ogrodzie. Przeszukałem internet i zrobiły na mnie wrażenie drewniane place zabaw. Wybrałem się ocenić drewniane place zabaw w realu a później natychmiast dokonałem zakupu karuzelę i drabinki do wspinania. W obecnej chwili czekam na dowózkę. Synek i córka nie mogą się doczekać. Ktoś montował taki placyk? Ile czasu go posiadacie? Czy jest porządny? Co o nim sądzicie?

2

Odp: Plac zabaw w ogrodzie

Kariera w branży takiej jak kolorowe place zabaw to w tym momencie bardzo dochodowe zajęcie. Tego rodzaju branża cieszy się dużym zainteresowaniem. Tak samo zresztą jak siłownie zewnętrzne. W sklepach oferowanych jest wiele budowli w stylu: dziecięce place zabaw. Dobrze, że duże grono ich realizatorów ma witryny w Sieci, na których jesteśmy w stanie zobaczyć ich asortyment. Właśnie w ten sam sposób dokonaliśmy wyboru tego, co zrobimy w należącym do nas przydomowym ogrodzie.

3

Odp: Plac zabaw w ogrodzie

Nie interesują mnie żadne olbrzymie place zabaw. Nie mam potomków i według mnie dyskusja na ten temat jest stratą czasu. O ile ktoś tego pragnie to niech sobie stawia w sadzie miejsca tego typu. Ja wolę tam postawić coś ciekawszego i samemu miło spędzać tam czas. Nic tu po mnie, pa!