Temat: Jakie leki kupujecie w aptekach sieciowych?

Witaczki! Haczyliście jakieś pokupki w aptece sieciowym? Jakie środki braliście? Ja zamierzam kupić siostrze sinupret w dużym opakowaniu i tak myślę, czy przez neta nie wyszłoby bardziej spoko. Dostałam niedawno mail od 1 adresu i dali link cholinex intense, niefartownie tam nie ma tego środka : ( Podrzucicie jakiś namiar?

2

Odp: Jakie leki kupujecie w aptekach sieciowych?

Człowiek wraca wykończony z roboty. Wpada na forum, aby odpocząć, a tu takie przynudzanie. Przecież to normalne, że dużo osób kupuje leki w aptekach sieciowych. Ja jak szukałam dobrego leku Neomag Skurcz to znalazłam ekspresowo w necie aptekę sieciową i kupiłam. Błyskawicznie rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie czaję tej rozmowy. Z resztą spadam stąd. Na razie!

3

Dzisiaj poszedłem do apteki, co by wyhaczyć niedomagającemu ojcu jeden lek - niestety nie było, no to dowiaduję się w drugiej, a baba mówi, że pięćdziesiąt zyla. Aptekarze powiariowali! W jakiej aptece w okolicach Grochowa znajdę vitotal tanio?

4

Od momentu kiedy kupuję sobie niezastąpiony vitotal dla mężczyzn nie jestem zmuszony zażywać dawnych leków. Środki skutkują fantastycznie. Daję radę dźwigać z łatwością, kondycję mam niby osiemnastolatek. Żona nie narzeka : ) O dziwo moja pierworodna uznała, że jakoś ubyło mi lat.

5

Prosta sprawa, że apteki wysyłkowe to bombowa rzecz. Mój narzeczony tam kupił sobie leki Neomag Stres. Nawet jak poszukiwał fachowej apteki to jego kumpel proponował jemu jakąś, na której proponują rozmaite leki. Dlaczego nie?! Może za jakiś czas, bo teraz nie potrzebuje leków. Proszę Was zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Ja Wam nie pomogę. Pa!

6

JA się wnerwiłam, że w punkcie aptecznym u mnie wymyślają takie opłaty, że zwariować idzie i przeprowadziłam szukanie na stronkach. Zaliczyłam farta, gdyż praktycznie od razu natknęłam się na Aptekę Gemini. Oferowali wszystko czego szukałam, czyli zabliźniające plastry sutricon oraz blanx, a zamówienie ogarnęli pędzikiem. Odkąd ich znalazłam, nie tłukę się wcale do farmakologów w mieście, ponieważ nie nie lubię przepłacać. Przekonajcie się!

7

Zrobiłam swego czasu w aptece www spore zakupy. Fantastycznym zakupem była niewątpliwie pasta elmex przeciw erozji. Teraz bez ustanku jej używam do mycia zębów. Dużo past już miałam, jednak sądzę że ta jest najbardziej skuteczna.