Temat: Dwa dni temu padł mi komp

Czołem! Dwa dni temu padł mi sprzęt. W danej chwili nie włącza się. Od razu wpisałam w interii serwis acer. Zalazłam profesjonalny serwis laptopów w Poznaniu. Obok wklejam stronkę: http://naprawalaptopow.pl/hp Naprawialiście sprzęt u nich? Nie mam pojęcia ile mnie podliczą. Czy Wam również laptopy odmawiają posłuszeństwa?

2

Odp: Dwa dni temu padł mi komp

Ja się tam nie bawię w serwisy od czasu, gdy pół roku wstecz naprawiałem swojego kombajna. Potrzebna mi była wymiana matrycy w notobooku, a zamiast chłopcy wykonali wymianę klawiszy w laptopie i do tego żądali, aby wysupłać za to pół tysia. A całe zamieszanie z powodu wychudzonego chudopachołka, który na mieście mi wcisnął reklamówkę: czyszczenie laptopów Od tego wydarzenia przyrzekłem sobie, że nigdy więcej. W przypadku, gdy mi komp zawodzi, reperujęgo sobie we własnym zakresie. Napiszcie, jakie występują u was kłopoty, a spróbuję jakoś pomóc.

3

Znajoma przybiegła z jękiem, że komputer jej nie chodzi. No to użyłem mojej maszynki, wpisałem w bingu naprawa laptopów Poznań i jazda! Z miejsca znalazłem taki fajny punkt, lecz gdy tam podążyła, wyszło, że nie łapią się takiego modelu. I zaś rozpacz. Fartem podsunęli jej namiar do firmowe serwisu Acerów, który znajdował się nawet niedaleko. Tym sposobem tego samego dnia miała kompa naprawionego. A wy jakie usterki i gdzie naprawiacie?

4

Tragedia! Mój komputer został zalany coca-colą i przestał działać! Dzieci wyją, małżonek krzyczy, a ja osamotniona! U znajomej w interii dawałam hasło: serwis toshiba Poznań jednak wyskakiwały jedynie idiotyzmy rodzaju: natychmiastowe lutowanie BGA. W jakim miejscu na poznańskiej ziemi znajdę punkt naprawczy, który bez zwłoki przywróci do życia mój sprzęt? Rzecz wybitnie na już!!!

5

Dzięki waszym wskazówkom, mój notebook w końcu chodzi jak powinien. Całe szczęście, iż znajdzie się jeszcze ostoja w sieci, dzięki której można dowiedzieć się o paru istotnych problemach. Do przeczytania!