1

Temat: Warto postawić na architekta wnętrz?

Guten Tag! Pod tekstem architektura wnętrz Poznań namierzyłem w Opinieo takiego projektanta http://www.arta-design.pl/oferta/projektowanie-wnetrz/ i w danej chwili chciałbym się dowiedzieć, czy faktycznie warto faceta najmować? Dużo mnie to skrobnie? Mieliście kiedyś przyjemność z panami aranżerami? Oni coś czają czy jedynie tak mówią? Klepnijcie na forum czy tam na priva, bo trzeba na gwałt robić lifting przed spyleniem.

2

Odp: Warto postawić na architekta wnętrz?

W zeszłym tygodniu, idąc do sklepu, znalazłam na wycieraczce broszurkę: aranżacja wnętrz Poznań i od razu mnie naszło, żeby zorganizować delikatne przemeblowanie jadalni. Jak na razie nic partnerowi nie mówiłam, gdyż znając jego, bez zastanowienia by mnie skrytykował i myślę, aby oznajmić mu nie wcześniej niż przed przyjściem majstrów. A teraz meritum: doradzicie mi profesjonalnego designera? Ważne, aby był tani, i też nie jakiś fuszer. Kłaniam się nisko : )

3

Odp: Warto postawić na architekta wnętrz?

Z partnerką za dwa miesiące przeprowadzamy się do nowego apartamentu : ) Mamy jedynie odświeżyć garść pokoi. Dlatego też potrzebujemy rzetelnego projektanta. Kumpela z działu wysłała mi emaila o temacie: projekty kuchni Poznań z chyba 6 odnośnikami, ale już się tylu katalogów naprzeglądałem, że w oczy szczypie. Czy wy opłacaliście aranżera wnętrz? Podpowiedzcie mi jakiegoś. Z góry dziękuję za wszelką radę.