1

Temat: Rabat na produkty dla dzieci

Ostatnio z sąsiadką wybrałyśmy się do auchana. Dali wiele rabatów na produkty dla małych pociech. Ja zakupiłam smoczki dla niemowląt za garść drobniaków, natomiast Dominika podziwiała rowerek biegowy drewniany i raczej na dniach zrobi prezent siostrzenicy... : P Obecnie znalezienie jakiejkolwiek rzeczy to żaden wysiłek, a 30 lat temu… Horror! W ogóle to wyrazy uznania, że handlarze sprzedają również towary, które pomagają w rozwoju maluchów.

2

Odp: Rabat na produkty dla dzieci

Przyjechałam padnięta z pracy. Weszłam na forum dyskusyjne żeby wypocząć, a tutaj tak smętnie. Myślę, że ówcześnie jest multum sklepów z zabawkami, gdzie odnajdziemy jakiś pomysł na podarek. Nie czaję tej rozmowy. Gdy ja z facetem szliśmy na urodziny dziecka mojego brata, to błyskawicznie odnaleźliśmy prezent. Pomyśleliśmy, że dla nas rowerki biegowe to najciekawsze rozwiązanie. Sądzę, że sprawa rozwiązania. Nie pojmuję całej tej rozmowy. Uciekam stąd. Ciao!

3

Bardzo dużo jest ciekawych pomysłów na prezent dla szkraba. Trzeba tylko zamówić coś co będzie pasowało do jego wieku. Z tej przyczyny ten temat mnie nie kręci, ponieważ ja odnalazłem dla swojego chrześniaka bombowy prezent. Jednak wczoraj słyszałem, że mój znajomy mówił, że swojej córce na urodziny wziął drewniane klocki.Czemu nie, to ciekawy prezent. Aczkolwiek w tym momencie tego nie chcę. Dlatego ja nie pomogę Wam. Pa!

4

Myślę, że najlepszym podarkiem dla dziecka są ekologiczne zabawki. Niedawno poszukiwałam upominku dla mojej trzyletniej siostrzenicy. Na początku miałam z tym kłopoty, ale moja kumpela zaoferowała mi spółkę Ecomi, która oferowała w promocyjnych cenach przeróżne zabawki. Zajrzałam na ich witrynę, a tam kliknęłam na podstronę drewniane zabawki edukacyjne. Znalazłam co niemiara zabawek, które bez wątpienia były właściwe dla Kaliny. Wybrałam to i owo. W ciągu trzech dni paczka była u mnie. Byłam zadowolona z jakości zabawek. Pięknie zapakowałam prezent i wybrałam się na party. Nawet sobie nie pomyślałabym jak mała się cieszyła. Polecam bardzo serdecznie sklep sieciowy Ecomi! Z pewnością odnajdziecie tam cudowne zabawki dla szkrabów!

5

Ciężko powiedzieć jaki upominek będzie odpowiedni dla dzieciaka. Dzieci mają rozmaite zainteresowania. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy mój kuzyn poszukiwał podarku dla swojego syna to wpisał w Yahoo zabawki ekologiczne i problem miał rozwiązany. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Uważam, że teraz to żaden kłopot odnaleźć takie rzeczy. Nie rozumiem. Znikam stąd. Pozdrawiam!

6

Kto odpowie na pytanie, co jest najbardziej popularną nowinką od kilku miesięcy w naszych rejonach? Uwaga... !!! rowerki biegowe !!! Co drugi trzylatek ma coś takiego. Nawet ja rozmyślam czy nie wypadałoby sprawić podobnego bratankowi na imieniny, jednak on marudził chyba we wtorek, że najlepszy jest tor kulkowy. Okaże się co z tego wyjdzie. Może dostanie jedno i drugie : ) A Wy jakie utensylia wręczacie takim małym szkrabom?