1

Temat: Dekoracje do slaonu

Cześć : ) Wkrótce idę razem z moim małżonkiem do kolegów na parapetówkę, zatem chcemy zamówić im coś szczególnego. Możliwe że wpiszę w Google hasło: belldeco sklep internetowy, i w tamtym czasie coś odnajdę. Szalenie lubię moich kolegów, zatem pragnę im wybrać coś skrupulatnie. Mam jeszcze tutaj ulotkę, gdzie jest umieszczony napis: akcesoria dekoracyjne do domu, być może one mi się również przyda. Chcę się jeszcze was spytać: co zamówić przyjaciołom na podarunek do nowego mieszkania?

2

Odp: Dekoracje do slaonu

Teraz znaleźć jakiś prezent to żaden problem. Ja z tym nie miałam przenigdy jakiś ciężkich sytuacji. Kilka tygodni temu zostałam zaproszona na party do mojej kuzynki. Wiedziałam, że bardzo lubi wina i nalewki. Dlatego postanowiłam kupić jej szkło francuskie. Przyznam się, że nie spodziewałam się, że będzie tak zachwycona. Innym wielkim pomysłem jaki wymyśliłam to były dekoracje prowansalskie. Kupiłam rabat w jednej z firm internetowych i dałam go mojej siostrze. Jednak posiadam dobre pomysły, gdyż wszystkim zawsze podobają się moje prezenty.

3

Powstało bez liku ciekawych sposobów na odnalezienie niezwykłego prezentu dla znajomych. Normalna sprawa, że potrzeba odnaleźć jakąś użyteczną rzecz. Ja miałam okazję być na kilku tego typu imprezach i zawsze trafiłam w gusta właścicieli mieszkania. Jakiś czas temu swojej siostrze ciotecznej dałam abażur. Bardzo jej trafił do gustu ten podarek. Zaś mojej przyjaciółce kupiłam fartuchy kuchenne. Była również zachwycona. Wydaje mi się, że tego rodzaju upominki są najlepsze.

4

Wspaniałym prezentem jest na pewno karafka. Zamówiłam ją, gdy szłam na parapetówkę do moich znajomych. W ostatnim czasie wprowadzili się do nowego mieszkania. Teraz oczekują na nowe dziecko, bardzo pragną, żeby to była córka. Trochę zazdroszczę im, ja wciąż żyję sama ; (