Temat: Najtaniej w sieci za leki w...?

Dzień dobry ; ) Moja przyjaciółka podarowała mi ulotkę, gdzie był napis: nurofen dla dzieci, i możliwe że zamówię ten lek. Przypuszczalnie w aptece wybiorę również inne leki. Wstukam w wyszukiwarkę słowo kluczowe: pulneo dawkowanie, a wtedy wyszukam renomowaną aptekę. Ostatnio zauważyłam baner o nazwie: gripex cena. Sądzę że to doskonałe lekarstwo na przeróżne choróbska, muszę je koniecznie zakupić. A jakie specyfiki wy kupujecie w aptece internetowej?

2

Odp: Najtaniej w sieci za leki w...?

Banialuki wam w głowach! Na południu kraju gradobicie wystąpiło. Mieszkańcy dach nad głową stracili. Ksiądz msze odprawia. I co Wy na to?! Wstyd!

3

Po cholerę te wiagry osławione? Człowiek im starszy, to przecież że bardziej nie sposób i też mi fizolofia. A nap. jeden taki lubicz. Piekurot aż miło a kombinuje jak wsza na grzebieniu. I tylko srutu tutu we łbie! W dyby zakuć!

4

Moim zdaniem najtrafniejszym swego czasu specyfikiem zakupionym przeze mnie w cenionej aptece online był Apap. Ja ciągle w ostatnim czasie mam bóle głowy, natomiast Apap jest niesamowicie skuteczny, wystarczy wziąć jedną tabletkę, a uprzykrzający życie ból z miejsca przechodzi.