1

Temat: Jeśli szafy to tylko komandor, co nie?

Ja lada dzień się przeprowadzam do nowego mieszkania, z tej racji zakupiłam szafę w Poznaniu i nie miałam żadnego z tym problemu : ) W tej chwili wszystko mam doskonale poukładane. Już mnóstwo czasu nie miałam nic tak bardzo praktycznego. Powinnam jeszcze zakupić szafę dla mojego mężczyzny, gdyż on jest strasznym bałaganiarzem. Ciągle mu mówię, żeby sprzątnął swoje rzeczy, jednak on w ogóle mnie nie słucha. Prawdopodobnie kupię mu szafę http://szafy-kuchnie.net/szafy-komandor/ a wtedy jego pokój będzie o wiele lepiej wyglądał. Obecnie mam jedynie urwanie głowy, ponieważ stale po nim porządkuję.

2

Odp: Jeśli szafy to tylko komandor, co nie?

Kasia i Tomek ostatnio mieli modernizację kuchni. Wypada przyznać, że zaplanowali to nieziemsko. W dodatku zamówili bombastyczne meble, jakich dotąd nie oglądałem. Twierdzili, że w googlach wpisali awangardowe kuchnie w Poznaniu i w ten sposób znaleźli firmę. Drzwiczki są białe i są doposażone w wstawki w filiżanki. Gdy moja żona to ujrzy, to zapewne opracuje podobne do naszej jadalni ; ) Nawet sobie sprawy nie zdawałem, iż dzisiaj sprzedają coś takiego.

3

Odp: Jeśli szafy to tylko komandor, co nie?

U nas w spółce myślą, aby sprezentować działowi marketingu piękną furniturę kuchenną. Stara się rozpada. Oczywiście mnie dano rozkaz, aby wyszukać wykonawcę. Im lepsza oferta, tym fajniej. Udziałowcy jak wiadomo skąpią grosza. Toteż dostałam od koleżanki z pracy pocztę o temacie: promocyjne meble do kuchni z poznania, gdzie umieściła mi z pięć ofert. Niestety nie mam pojęcia czy to nie naciągacze. Jedno co zauważyłam, to iż mają niedrogo. Może polecicie mi kogoś?

4

Odp: Jeśli szafy to tylko komandor, co nie?

Ja miałam rozmaite kłopoty z meblami, ponieważ nie wiedziałam jakie meble będą najodpowiedniejsze do mojego domu. Jednakże wnet kłopot się rozwiązał, bo wybrałam poznańskie szafy wnękowe. Obecnie w moim mieszkaniu przestrzeń jest efektywnie wykorzystana. Swego czasu zakupiłam dużo przeróżnych ubrań, dlatego już ich nie byłam w stanie nigdzie zmieścić. Ta szafa niesamowicie była mi przydatna, żeby utrzymać jakiś ład w mieszkaniu. To na pewno piekielnie praktyczne rozwiązanie, które znakomicie się sprawdza także w moim niewielkim mieszkaniu.