1

Temat: Tego właśnie szukałem!

Witam! Mam bardzo wstydliwy problem. Otóż uważam, że mój penis jest zbyt mały. Mam spory kompleks przez to. Zawsze czuję, że kobieta która jest ze mną w łóżku w podświadomości naśmiewa się, że jest taki nieduży. Dlatego chciałbym odnaleźć metody powiększania penisa. Ogólnie nie mam zielonego pojęcia czy coś takiego istnieje, ale wczoraj w necie znalazłem artykuł zatytułowany pogrubianie penisa i powiem szczerze, że tam odnalazłem bez liku świetnych porad. Jednakże postanowiłem wejść tutaj. Nie mam doświadczenia z preparatami na pogrubianie penisa. Dlatego chcę Was zapytać jak najlepiej powiększyć penisa?

2

Odp: Tego właśnie szukałem!

tak czytam penilarge dawkowanie … chciałem kiedyś tego spróbować. przy czym internet to wszystko dopiero się rozwijało. a było tak. udałem się do apteki i dyskretnie pytam pani w okienku: środek na powiększenie penisa? baba albo była przygłucha, albo zdumiona, albo postanowiła mnie upokorzyć i pięć razy prosiła o powtórzenie. zarumieniony dałem drapaka z apteki. anonimowo to jest luksus.

3

czekany przez was hejt: MAŁY CZŁOOONEEEK HE HE HE!!!!!! ALE JAJA! już big_smile niniejszym coś na pociechę: przedłużenie penisa wcale nie musi być waszym dążeniem ostatecznym. trenujcie technikę – bardzo lubimy różnorodność i jara nas fajna gra wstępna!

4

Dysputa zbyt się przedłuża. Obecnie w dobie sieci odszukanie bylejakiej informacji to kwestia paru chwil. Wklikajcie sobie niezrozumiani panowie stwierdzenia jak penilarge cream i przestańcie ciągnąć bezproduktywne dyskusje. Krztę umiejętności. Wybywam stąd.

5

Żenada, czy rzeczywiście nie macie bardziej wyrafinowanych problemów niż wypisywanie: czy można powiększyć penisa ? Zapisuję się na forum i bach coś takiego. Real samiec ma za zadanie pracować, a nie jęczeć w necie, normalnie ręcę opadają. Do kieratu, a nie przed pc biadolić. Żegnam.

6

Okej. Zamówiłem, powiekszylem, zwyciężyłem. Skutków ubocznych nie odnotowalem. Penis działa jak należy. Zamówiłem pompkę, a kuracje wzmocniłem specjalnym kremem. Żadnych dolegliwości, gorszej kondycji, zmiany widoczne w dość szybko. Produkty zamawiałem na internecie zdaje się przez sklep. Przysłali to w nierzucającej się w oczy paczce, nie było ciekawskich spojrzeń. Do dziś efekty zostały. big_smile

7

Bardzo często zaglądam na forum internetowe i zawsze trafiają mi do gustu tutejsze pogawędki. Jednakże niestety w tym mało mogę powiedzieć, bo nie miałem styczności z naturalnymi sposobami na porost penisa. Przyznam szczerze, że chcę go troszeczkę zwiększyć. Nawet w weekend w czasopiśmie znalazłem artykuł zatytułowany powiększanie penisa. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak to przemyślę.