1

Temat: Rolety, moskitiery

Witajcie! To już przekracza wszelkie możliwości. Mam tak wścibskich sąsiadów, że to poezja. Pomyślałem, że może zamontuję sobie rolety. Jak myślicie to dobre rozwiązanie?

2

Odp: Rolety, moskitiery

Rolety to bardzo dobra rzecz na osłonięcie się przed wścibskimi. Jakiś czas temu miałam taką sąsiadkę, która co chwilę zerkała mi w okna. Myślałam, że przez firanki nic nie widać, ale myliłam się. Tak więc szybko zabrałam się za robotę i w necie pod hasłami rolety okienne Poznań znalazłam fajną firmę, która była w stanie w ciągu kilku dni mi zamontować te rolety. Ha! Zołza już nie mogła mi nigdzie zajrzeć. To jest straszne, że ludzie nie mają swoje życia i żywią się tym co dzieje się u innych. Na szczęście mnie już to nie dopadnie. : D

3

Według mnie rolety są jednym z wielu pomysłów na osłonięcie się przed wścibskimi ludźmi, a poza tym są o wiele wygodniejsze w użyciu. Pamiętam ile razy męczyłam się z zakładaniem firanek, ba prasowaniem ich. Można było oszaleć. W tym momencie ten problem mam za sobą i dzięki temu zaoszczędzam mnóstwo czasu. Tak więc to normalna sprawa, że rolety to super rzecz. W tym momencie nie zamieniłabym je na nic innego. Myślę, że wiele osób by się ze mną zgodziło. Tak więc rolety są the Best! : )

4

Dawniej ludzie nie byli przekonani do rolety, ale nie ma co się dziwić, jak one tylko odstraszały. Były obskurne i brzydkie. Z tej racji sam początkowo uważałem, że to strata kasy. Kiedy jednak mój kolega przeprowadzał się do nowego mieszkania i montował rolety moje zdanie o nich zaczynało się zmieniać. Duży wpływ na to miały firmy, które coraz bardziej się rozwijały i oferowały wysokiej jakości rolety. Od tamtego czasu minęło kilka ładnych lat, a ja w tej chwili jestem zwolennikiem rolet i mam je w domu. Jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. : )

5

Wróciłam zmęczona z pracy. Mam ochotę wypocząć, a Wy o roletach. Nie dość, że mam ojca, które ociepla dom i słyszę o tym non stop, to tutaj też taka gadanina. Nie wytrzymam tego dłużej. Spadam stąd. Może coś ciekawego jest w TV.

6

Ludzie w tym momencie to nie czas na zakładanie rolet. O takich rzeczach powinno się myśleć kiedy jest ciepło i przyjemnie. Zastanówcie się trochę o czym Wy gadacie. Paranoja! : (

7

Często wchodzę na fora i zawsze jestem zadowolony z tutejszych tematów. Przyznam szczerze, że ten też mnie zadowala. Od pewnego czasu myślałem o założeniu rolet. Myślę, że zdecyduję się na to. : )