1

Temat: Gdzie udają się konferencje?

Witajcie. Nie mnie moi kochani oceniać, gdzie najkorzystniej jest organizować konferencję ? czy w mieście czy może poza terenem miasta. Ja organizatorem niestety nie jestem i prawdopodobnie nim nie zostanę. Pozytywnie myślę o konferencjach nad morzem, lecz na dobrą sprawę to się na tym nie znam. 

2

Odp: Gdzie udają się konferencje?

Ja prywatnie często jeżdżę na szkolenia, które są organizowane w różnorodnych regionach naszego kraju, jednak preferuję te robione w Warszawie albo w Krakowie. Muszę się pochwalić, że jakiś czas temu dałam swojemu przełożonemu broszurę z napisem: sale konferencyjne Kraków, byłam ogromnie zaszokowana, bo powiedział mi, że właśnie tam wyjeżdża. Jeny jak strasznie ja mu tego zazdroszczę! Ale co ja mogę na to poradzić, że to konferencja wyłącznie dla szefów ; <

3

Miejsce, gdzie odbywają się konferencje jest bardzo istotne. Ja uwielbiam Mazury. Tam bardzo odpoczywam. Ja w firmie trudnię się organizowaniem konferencji. W czasie konferencji w mazurskich krajobrazach wiele osób odpoczęło. Przy ich planowaniu korzystałam z portalów: miejscakonferencyjne.pl, jak również mojekonferencje.pl. Dzięki nim byłam w stanie natychmiast wyszukać najlepsze sale. 

4

Moim marzeniem jest uczestniczyć w konferencjach nad morskim klimatem. Osobiście morza wcale nie zobaczyłam, nawet nie umiem pływać. Przypominam sobie, że kiedyś byłam na mazurskich terenach, ale to nie to samo. Marzy mi się gorąca plaża i cudowne słońce. Pora zimowa to z pewnością nie dla mnie, za to, gdy pada śnieg, to dzieci są szczęśliwe ; )