Temat: Modernizacja wystroju lokalu

Cześć, od lata regularnie dumam nad modernizacją wystroju lokalu spółki i posesji. Jest tu asfaltowo i monotonnie, więc należałoby umiejscowić nieco przyrody. Co byście rzekli na stojaki typu „ świeże zioła ” na wstępie? Wydatki niskie, a ładnie się to prezentuje.

2

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

Prosta sprawa! Z mężem chcieliśmy przystroić nasze mieszkanie, wiec poprosiliśmy siostrzeńca o wsparcie, bo on jest biegły w zagadnieniach allegro itd.. Wklepał w wyszukiwarce Bing lekka konstrukcja ścian zielonych i znalazł witrynę przedsiębiorstwa Garden Spot Znaleźliśmy tam takie perełki, które natychmiast przypadły nam do gustu. Stasio złapał za słuchawkę i po niedługim czasie mieliśmy naturę gdzie okiem sięgnąć smile Zamiast się zastanawiać, normalnie zacznijcie działać, a bez wątpienia będziecie zadowoleni smile

3

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

Wygląda, że młodzież po lekcjach, skoro zaśmieca fora podobnymi postami. Może na trzepaku podziamgać? Czy tam na owocu banana się przefrunąć na zęby? Tyle opcji, że nietrudno na coś postawić. Polecam i żegnam!

4

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

Gdy kwestia wiąże się z sadownictwem, uważam, że najrozsądniej jest rozprowadzać systematycznie w pokojach właściwe substancje, zapewniające pożądaną wilgotność. A przecież przy drogach są zasadzone krzewy, czyli przesadne kultywowanie eksterytorialnych zieleńców jest też niepoparte logiką.

5

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

Nie zawracajcie ogona już tymi roślinami. Nie łaska o czymś innym wreszcie? Dla przykładu o nowej książce Masłowskiej albo o dżokejach bez spodni? Co się pojawiam, tematy są coraz gorsze cholera. Czyżby towarzystwo nam spaździerzowało?

6

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

Jak na mój gust, moment najlepszy kończyć ten cyrk, bo pewnikiem nic rzeczowego się dziś tu nie spłodzi. Jak długo można tworzyć o wertykalnych ogrodach? Na marginesie, podziwiam niektórych za hardość w dekomponowaniu innym aury.

7

Odp: Modernizacja wystroju lokalu

O tego typu temat konkretnie rzecz się rozbijała! Wypatrywałem czegoś sensownego do zakładu, bo jakby nie patrzeć nawet największymi obrazkami odmiany nie przeprowadzę smile Załatwię sobie najprawdopodobniej ścianę kwiatową, ale zagadnienie pozostaje do dogrania z szacowną wice wink Narta!