1

Temat: Poszukiwania sal na konferencje

Kłaniam się! Prowadzę rozmaite wykłady od morza po Rysy i systematycznie korzystam z auli konferencyjnych. Powiedzcie, jaką drogą wy selekcjonujecie tego typu lokalizacje oraz jak najlepiej będzie je wyszukać? Po określeniach w stylu sale konferencyjne warmińsko-mazurskie? Uprzejme dzięki za wszystkie wpisy.

2

Odp: Poszukiwania sal na konferencje

Sama nie jestem otrzaskana w takich sprawach, bo drzewiej miałam ledwie przyjemność uczestniczyć jako słuchacz w wykładach, lecz moja siostra – ekspert ds. wydatków unijnych wspominała, że w internecie, przykładowo pod hasłem ośrodki konferencyjne kraków, da się znaleźć niemało interesujących propozycji. Myślę, że tym sposobem rozsądnie byłoby podziałać.

3

Wstukaj na szybko w przeglądarce komfortowe sale konferencyjne na śląsku – confero.pl i napotkasz na stronę, gdzie masz sposobność namierzyć różnej maści sale szkoleniowe. Da się też analizować portfolia z kryterium: ilość miejsc, niestandardowe zaopatrzenie itd. To wielce pożyteczna rzecz, wg mnie. Tą metodą, bez wyściubiania nozdrzy z domu jesteś w stanie uzyskać info, do kogo można, a do jakich placówek lepiej nie wędrować.

4

Swego czasu także zaliczyłem zbliżony problem, lecz psim swędem znalazłem tego rodzaju ulotkę w skrzynce: sale konferencyjne wielkopolska i tą drogą zyskałem świadomość o bytności stron, za pośrednictwem których istnieje okazja odnalezienia wiodących sal szkoleniowych w kraju. Od tamtej pory, z niemałymi osiągnięciami, poszukuję ich w zasadzie tylko tym sposobem.

5

W międzyczasie dostałam od znajomej link: ośrodki konferencyjne poznań i wreszcie podjęłam decyzję, gdzie całą imprezę umiejscowić. Zostało mi jeszcze dopiąć szczegóły, poinformować wszystkich itp. Sama przyjemność big_smile