1

Temat: Sukienki XL w e-sklepach

Czasem załatwiam duże ubrania dla mamy. Dawniej robiłam eskapadę po butikach z dużymi rozmiarami. Pochłaniało mi to dużo godzin. Zdarzało się także zamawiać szycie odzieży dużej numeracji w zakładach krawieckich. Jednakże bywało drogo i niekiedy w kiepskim smaku. Aktualnie zazwyczaj odzież w większych rozmiarach wyszukuję w sieci. Wystarczy wpisać kilka określonych wyrazów, np.: sukienki XL. Taki system kupowania dobrze się sprawdza. Teraz również dla koleżanki mojej mamuni zaczęłam nabywać ciuchy w e-sklepach.

2

Odp: Sukienki XL w e-sklepach

Wiem, że ciężko znaleźć w miarę interesującą kolekcję tego rodzaju. Lecz widuję w mieście kobiety XXL, naprawdę fajnie ubrane. Przypuszczalnie są sklepy modowe, gdzie znajduje się elegancka moda dla puszystych. Pewnie trzeba dokładnie przeszukać net. Kiedyś potrzebowałem rzadkiego, materiału na kostium na zabawę dla dzieciaków. Dużo czasu to pochłonęło, jednak dostałem! Swoją drogą mogłoby działać więcej takich miejsc z asortymentem dla kobiet puszystych.

3

Odp: Sukienki XL w e-sklepach

Szacowna 2 połówka, która ma okazję poszczycić się niecherlawą figurą miała przed sylwestrem znaleźć na bal czarne spódnice w dużych rozmiarach. Nabiegała się 70 km po okolicy i bez sukcesów. W końcu sąsiadka jej zasugerowała, żeby porozglądała się w necie – wtedy faktycznie natrafiła na sporo interesujących ofert. Później zaciągnę ją do kompa i powiem, żeby przekazała url swojego nowego „ubóstwianego” punktu :>