1

Temat: Gdzie zdawać egzaminy Cambridge English

Gdzie zdawaliście egzaminy Cambridge English? Już niedługo chciałabym przystąpić do egzaminu IELTS i nie mogę się zdecydować na ośrodek egzaminacyjny. Ktoś coś?

2

Odp: Gdzie zdawać egzaminy Cambridge English

Jeśli chodzi o IELTS British Council nie ma sobie równych. Nie tylko pod kątem egzaminacyjnym ale i szkoleniowym. Przygotowują rewelacyjnie, a pracują tam m.in. native speakerzy dzięki czemu ćwiczysz również akcent. O British Council przeczytasz na fce.pl i britishcouncil.pl. Naprawdę warto.

3

Centrum jak centrum. Ja zdawałam egzamin FCE w Empik School i również mogę go polecić. IELTS to egzamin dla osób, które chcą podjąć pracę za granicą więc nieskromnie zapytam dokąd wyjeżdżasz…?

4

Dzięki za informacje. Co do IELTS to wyjeżdżam na studia do Kanady, a po studiach będę się starała o stały pobyt tam co wiąże się z podjęciem tam pracy.

5

O! To ambitnie. Też kiedyś marzyły mi się studia w Kanadzie. Mam tam rodzinę więc zawsze trochę łatwiej. Wracając do Ciebie to kwestia wizy do Kanady już załatwiona? Trochę zachodu z tym jest. Wiem bo siostra załatwiała dwa lata temu i sporo czasu jej to zajęło, ale w końcu otrzymała.

6

Z wizą nie będzie problemów. Już dowiadywałam się co nieco w ambasadzie.

7

W takim razie życzę powodzenia nie tylko na egzaminie ale i w Kanadzie.