Temat: Producent ciekawych, oryginalnych mebli

chodzę ostatnio trochę po salonach meblowych, ale nic mnie zachwyca. Mam niewielkie mieszkanie, chciałabym urządzić je w jakiś fajny, oryginalny właśnie sposób… ale mam wrażenie, że w sklepach wszystko jest taką totalnie seryjną produkcją i że setki innych pokoi będą wyglądały jak moje. Może podsuniecie mi namiary na jakiegoś naprawdę wartego uwagi producenta, któremu warto zaufać? I który ma w swojej ofercie mniej standardowe propozycje??

2

Odp: Producent ciekawych, oryginalnych mebli

hmmm, ja ostatnio kupiłam dosyć oryginalne poduszki dekoracyjne na blackcatdesign.com. mają tam naprawdę fajną i szeroką ofertę, można dobrać sobie materiały według własnych upodobań. Więc nie będzie tak seryjnie.;) poza tym ja bardzo cenię ich za dobrej jakości materiały odporne na pazury – to rozwiązuje wiele moich problemów i nie muszę się bać, że po krótkim czasie moje poduszki będą wyglądać jak sto nieszczęść. Te zwierzaki…:)

3

Odp: Producent ciekawych, oryginalnych mebli

to mnie teraz zainspirowałyście. Przejrzałem sobie ofertę tego producenta i widzę, że jest w niej rozkładany mały narożnik, dokładnie coś takiego, co marzyło się moim rodzicom, ale nigdzie nie mogli dostać… a mojej dziewczynie na pewno spodobają się lniane materiały: http://blackcatdesign.com.pl/c/1612/tkaniny-lniane.html. Faktycznie maja troche oryginalnych propozycji i we wszystkich widać luksus i jakąś taką elegancję.;) ich meble prowansalskie są fajne, wyobrażam sobie jak moglyby wyglądać w domu wybudowanym gdzieś na obrzeżach miasta, pod lasem.;)