Temat: Najciekawsze pokazy dla szkoły jakie znacie

Jakie są najciekawsze pokazy dla szkoły, w których braliście udział? Szukamy czegoś inspirującego i będziemy debatować. Każdy nauczyciel ma znaleźć jakąś swoją propozycję i potem będziemy głosować jaka jest najlepsza i najbardziej zaciekawi dzieci. Liczę na waszą pomoc. Stawką jest darmowa kawa i nie dorzucenie się do kupna kolejnej paczki.:D

2

Odp: Najciekawsze pokazy dla szkoły jakie znacie

Fajne macie zabawy w tym pokoju nauczycielskim.;p My z polecenia innej szkoły zdecydowaliśmy się ostatnio na pokazy z robotyki i muszę przyznać, że to było naprawdę niesamowite. Dzieci budowały i programowały swoje własne roboty, które rzeczywiście potem działały… Teraz zastanawiam się jak wielu mam geniuszy technicznych w swojej klasie. Świetna zabawa, rozejrzyj się za pokazami robotów.;)

3

Brzmi super, ale może jakieś konkrety? Chętnie dowiem się kto robi najlepsze pokazy.;)

4

Zerknij sobie na stronę internetową http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/, mają tam wszystko opisane. Ich pokazy dla szkoły trwają godzinę lekcyjną, ale dzieje się bardzo wiele. Dzieci dowiadują się, że nauka może być ciekawa i że to nie jest tylko sama teoria, ale każda rzecz ma jakieś praktyczne zastosowanie.;)

5

O tak, mają naprawdę fantastyczną ofertę edukacyjną, również mogę ich polecić. Jestem pewna, że nauczyciele będą za nimi głosować.;) Ale oczywiście bardziej liczą się dzieci i one na pewno będą ucieszone. W końcu jakieś poruszenie i inna lekcja, niż normalnie.:D Warto od czasu do czasu urozmaicić zajęcia w szkole, wtedy uczniowie jakoś lepiej podchodzą do nauki i mają większą motywację.;)