Temat: Iluzjoniści dla dzieci

Czesc wszystkim. Pracuje w przedszkolu i obiecałam moim dzieciakom, ze pokaze im, że iluzjoniści naprawdę istnieją, jakie cuda potrafi robic itd. Bo te moje maluchy myslaly, ze je wkręcam wink) a skoro obiecałam, to teraz musze dotrzymać słowa. Tu jednak zaczynają się schody, bo zadnych nie znam… zanim jednak będę wertować strony w necie, może ktos z was by mi pomógł?

2

Odp: Iluzjoniści dla dzieci

Można się jeszcze zapisac do tego przedszkola? smile jak jest tam taka fajna pani i tyle obiecuje wink)

3

Obawiam się, ze jesteś już trochę za duzy chłopczyku ;PP

4

Oj tam oj tam wink)

5

jak tak mówisz o iluzjonistach, to mi do głowy przychodzi taki jeden. On się nazywa Mariusz Czajka i ma swoją stronę internetową: http://mariuszczajka.pl/. Kiedyś na jakimś festynie w przedszkolu widziałem go w akcji. Dzieciaki przez ponad pol godziny były tak nim zaaferowane, tym, co wyczarowywal, zadawal im różne zagadki. A ponieważ dzieciaki uwielbiają magię, to potraficie sobie wyobrazić co tam się dzialo. Potem oczywiscie – jak rozmawialiśmy miedzy nami rodzicami – to ponad polowa naszych pociech bawila się w iluzjonistów w domu wink Z hasłem iluzjoniści kojarzy więc mi się tylko ten facet.

6

Super. A nie wiesz czy jest z Łodzi?

7

Chyba tak.