Temat: Gdzie warto kupować plecaki turystyczne?

Potrzebuję przygotować się do wyjazdu który zbliza się tuz tuz. No i potrzebuję plecaka turystycznego. Taki aby mnie nie przytłoczył ale jednak pomieścił to wszystko co jest niezbędne. Gdzie warto kupować plecaki turystyczne?

2

Odp: Gdzie warto kupować plecaki turystyczne?

Plecak turystyczny powinien mieć wygodne rączki. No i wzmocnione plecy bo jednak to zawsze łatwiej nosić.

3

ja swój plecak nabyłam tutaj http://napieszo.pl/150-plecaki-turystyczne kupiłam mniejszego Hi Teca i jestem zadowolona. A taki plecak to tez się przyda jak trzeba isc na uczelnie np. Bo plecaki turystyczne mogą być wielofunkcyjne. Tam mają tez rózne modele odzieży sportowej no i butów sportowych i trekkingowych. Przed wyprawa można się obkupic heh

4

każdy kto kupuje plecak musi go dopasowac do siebie wiadomo ze osoba która jest bardzo niska nie nalozy wielkiego plecaka turystycznego ponad 45l bo po prostu to ja przygniecie wiec wtedy kupuje się mniejszy plecak turystyczny i po sprawie a nie robic z siebie jakiegos wielblada.

5

To racja wink Bo to smiesznie troche wyglada. a NaPieszo naprawde maja wybor plecaków poza tym oni mają markowe rzeczy z the North Face no i cenowo nie jest zle jakos. Ale jakiś kubek turystyczny tez można tam sobie ogolnie rzeczy typowo na wyjazdy.

6

ja zawsze przed wyjazdem ze trzy razy przepakowuje torbe plecak i sprawdzm czy wszystko mam wink Bo musze mieć zawsze ze soba co najmniej jedna książkę heh

7

Akurat ja zabieram ze soba zawsze ładowarke do telefonu tongue