1

Temat: Pokój w Ustce

Cześć wam. Poszukuję pokoju dla dwóch osób w Ustce lub okolicach. Najlepiej na weekend. Pozdrawiam

2

Odp: Pokój w Ustce

Witaj. Jak dla mnie to najlepsze są oferty hotelowe, ale oczywiście mogę się mylić. Ja na twoim miejscu, gdybym szukała takiego noclegu to szukałabym w hotelu, w końcu to weekend dwa dni, niewiele się zapłaci.

3

Witam. Ja proponuję znaleźć jakieś pokoje w kwaterze prywatnej. To też zawsze taniej. Może poszukaj sobie oferty ze strony firmy Super Wczasy. Jak tak wpiszesz w wyszukiwarce to cie od razu nakieruje. Mają tam ogłoszenia z całej Polski. Pozdrawiam

4

Jak dla mnie Ustka jest piękna. Mój mąż mi się w tym miejscu oświadczył. Mile wspominam dom gościnny Flauta. Bardzo piękne miejsce. Każdemu można by polecić.

5

Cześć. Uwielbiam wakacje w Polsce, a najlepsza jest oczywiście Ustka pokoje w tym mieście z łatwością można znaleźć. Myślę, że ta oferta z pewnością Cię zainteresuje http://super-wczasy.pl/noclegi/ustka. Jeśli mam być konkretny to radziłbym u artystów poszukać. Świetne miejsce, ceny i ludzie. Myślę, że się nie zawiedziesz.