1

Temat: Wymiana komputerów w firmie – gdzie kupić?

Witam. Zamierzam niedługo wymienić wszystkie stacjonarne komputery moich pracowników na laptopy. W związku z tym chciałbym prosić Was o rady,  czy macie jakiś sklep do polecenia? Zależy mi na dużym wyborze sprzętu, bo jeszcze nie zdecydowałem się na konkretną markę.

2

Odp: Wymiana komputerów w firmie – gdzie kupić?

Ja jak się zastanawiałem, gdzie kupić laptopa w Poznaniu to trafiłem na Sklep Mct i właśnie od nich brałem cały sprzęt. Sprawdź sobie ich sklep internetowy: mct-sklep.pl i zobacz, czy będą mieli coś dla Ciebie. Tam pod każdą firmą są dosyć dobrze opisane parametry każdego komputera, więc bez problemu je sobie porównasz. Masz też od razu porównywarkę na stronie, więc będzie łatwiej.

3

Zamawiać laptopa przez internet? Trochę dziwne. Lepiej pojechać do normalnego sklepu i tam sobie wybrać.

4

I stać kilka godzin przy komputerach i porównywać wszystkie? Bez sensu. Po pierwsze w internecie masz od razu większy wybór i dostęp do większej ilości kompów. Poza tym masz tu wszystko bardzo dokładnie opisane, więc szkoda czasu.

5

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić Notebooki HP - ProBook 640, bo dla mnie są rewelacyjne. Mają solidną obudowę i wygodna klawiatura. Na co dzień dużo pisze na komputerze, więc jest to dla mnie bardzo ważne. Zobacz sobie, co jest: www.mct-sklep.pl/probook-640-c4580, bo masz spory wybór.

6

Chciałbym mieć po prostu dobre laptopy, które pracownicy będą mogli zabrać ze sobą w podróż służbową i nic im się nie stanie.

7

To śmiało bierz to, co Ci pisałem, bo one wytrzymają niejedną podróż, ale też sprawdzą się całkiem nieźle w biurach.