Temat: Jaką letnią kołdrę 200x220 polecacie, żeby nie było za gorąco ani za zimno?

Siemka, muszę kupić kołdrę do nowego mieszkania, łóżko ma wymiary 220x200 wiec jest całkiem spore, ale nie wiem jaką kołdrę kupić żeby wygodnie się spało i nie było za zimno ani za gorąco. Jestem początkującą panią domu wiec wybaczcie jesli jest to glupie pytanie ale zwyczajnie nie mam od kogo się dowiedzieć. Pozdrawiam.

2

Odp: Jaką letnią kołdrę 200x220 polecacie, żeby nie było za gorąco ani za zimno?

Cześć. Teraz idzie lato więc dobrym wyborem będzie puchowa kołdra letnia 200x220. Każdy kto miał okazję spać pod taką potwierdzi że nie ma niczego bardziej komfortowego i termoaktywnego jak gęsi puch. Kołdra ładnie się układa bo jest elastyczna, nie zwija się jak koc no i oczywiście jest bardzo przewiewna dzieki czemu nie zmarzniesz i się nie spocisz. W dobrych cenach znajdziesz w sklepie online https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Letnia- … 00x220/155. To jeden ze starszych producentów takiego asortymentu, ma bardzo dobre opinie i wysoką jakość produktów.

3

Odp: Jaką letnią kołdrę 200x220 polecacie, żeby nie było za gorąco ani za zimno?

Potwierdzam bo też u nich kupowałam i kołderka jest super. Poduszki też sobie zamów od razu bo dobrze wpływają na skórę głowy i cerę. Nie chce mi się tu o tym pisać dlatego musisz znaleźć sobie info sama, pozdrawiam serdecznie.

4

Własnie znalazłam i szczerze muszę się przyznać że nigdy bym nie pomyślała że tak banalna rzecz jak pościel i poduszka moga mieć znaczny wpływ nie tylko na samopoczucie i wygląd. Kiedyś spałam pod puchową pościelą i budziłam się bardzo wypoczęta ale sądziłam że to kwestia atmosfery i świeżego powietrza. Co do zmian skórnych no to mam jak każda z nas przebarwienia i jakieś krostki. Jeśli dałoby się do wyeliminować tak prostym sposobem to byłoby super.