1

Temat: Szukam sponsorki online

Też się zastanawiałem gdzie może być powód czerpania satysfakcji z układów opartych o sponsoring. Przez pewien czas się wahałem, aż wreszcie również i ja znalazłem się na stronie Secret Life. Myślałem, że będzie to trudniejsze, ale trwało to tylko chwilę. Po zarejestrowaniu było mi dane się napawać szerokim wyborem ogłoszeń od pań z wielu miast. Posłałem wiadomość do jednej z nich, i czekam w tym momencie jak ta relacja się potoczy. Myślę, że to może być intrygująca relacja.

2

Odp: Szukam sponsorki online

Nie rozumiem jak bardzo trzeba być niedorajdą życiową, by płacić komuś za okazję do spędzenia czasu, i to na stronach typu poszukuję sponsora. Trzeba tylko odejść od komputera na chwilę. W realu na okazję do poznania oczekuje tyle idealnych kobiet. Nigdy w życiu nie skorzystał bym z takiej usługi. Ta dyskusja mnie nie dotyczy. Niemiłe jest uczucie, że ktoś z moich znajomych jest w stanie korzystać z ofert tego rodzaju. Idę porobić jakieś ciekawsze rzeczy. Pa!

3

Odp: Szukam sponsorki online

Temat sponsoringu w dzisiejszych czasach nie jest tematem tabu. Jeżeli komuś takie coś odpowiada, to żaden problem. Ja nie mam nic do tego. Znam laski, które ogłaszały się w czasopismach i na Internecie. Pisały anonse typu: młoda dziewczyna szuka sponsora i z tego utrzymywały się. Ich sprawa. Mnie to nie interesuje. Dlatego spadam stąd. Róbcie co sobie chcecie. Nie moja sprawa.