Temat: Gdzie warto robić zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

Po ostatniej wizycie u fotografa byłam załamana. Zdjęcia trzeba było wyrzucic, bo do niczego kompletnie się nie nadawały. Po prostu tragedia jakaś. Czy ktoś może poratować mnie jakimś miejscem, gdzie mnie fotograf nie skrzywdzi? Bo ja nie chce już przechodzic tego drugi raz. Gdzie warto robić zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

2

Odp: Gdzie warto robić zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

No to co ci ten fotograf zrobil?. Nie rozumiem. Po prostu siadzasz i wychodzisz.

3

Przy zdjęciach do dokumentów czy to zdjęcia do paszportu czy do dowodu konieczne jest to, aby fotograf wybral taką pozę tak ujął osobę żeby to zdjęcie nie wygladało zbyt nienaturalnie. Bo wielokrotnie tak się dzieje i to jest zle zrobione zdjecie.

4

No być może i się dzieje. Ale jakos ja zrobiłem tu zdjęcia http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ szybko sprawnie. Nagrali mi na płytkę  bo potrzebowałem. No i spoko. Trochę maly retusz był, ale to normalka no i fajnie, ze to robia bo to jednak człowiek zawsze inaczej jakos lepiej wyglada tongue po retuszu tongue A zdjęcia do dokumentów w Poznaniu oni akurat robią dobrze. Ja nie mogę narzekac.

5

Może po prostu miałeś szczenście smile

6

Myślę, że to zalezy duzo od tego jak firma podchodzi do klienta. mnie potraktowali dobrze. Nie mam zarzutów. A oni i tak zajmuja się wieloma rzeczami wizytówkami, pieczątkami.. generalnie takie usługi typowo pod firmy .

7

Trzeba zwyczajnie szukać swojego ideału:) i tyle smile

8

Na zdjęciach to jednak mało kto wygląda dobrze a szczególnie na zdjęciach do dokumentów które nie sa naturalnymi pozami wazne zebymi wyglądać w miare ok. i wg mnie to jest spoko. nie przesadzac z makijazem, fryzura i tyle.

9

Tak, tylko widzisz. no jednak każdy z nas musi te zdjęcia potem pokazywac jak jedzie np. a granice… czy cos…. no i wstyd : (

10

nie sądze wink po prostu jak zdjęcia do dokumentów są doświetlone : ) to nie ma opcji żeby było tragicznie:P