1

Temat: Jak działają chusteczki Orgasm Control?

szukam jakichś dobrych sposobów na opóźnienie wytrysku. Czy próbowaliście jakichś środków? zastanawiam się nad chusteczkami, ale nie jestem pewien jak to działa i czy faktycznie warto w nie inwestować. To nie jest żaden poważny lek, a raczej gadżet, no i pytanie czy wystarczy…

2

Odp: Jak działają chusteczki Orgasm Control?

zależy też trochę od twojej sytuacji. te chusteczki to bardzo dobry, nieinwazyjny sposób na znieczulenie i schłodzenie penisa, dzięki czemu po prostu słabiej reagujesz i jesteś w stanie dłużej wytrzymać. Orgasm Control ma ogólnie środki dobrej jakości, wszystkie zgodne z normami Unii, więc nie ma czego się bać. Warto spróbować.

3

zawsze najlepiej poczytać sobie u źródła. Wejdź na ich stronę internetową http://www.orgasmcontrol.com.pl/ i poczytaj na czym polegają te chusteczki Orgasm Control. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że są skuteczne, ale i delikatne, więc nie trzeba się obawiać żadnych skutków ubocznych. Bałem się, że będą jakieś wysypki albo podrażnienia, ale nie. wystarczy ich użyć na 15 minut przed stosunkiem.

4

dzięki za odpowiedzi. Cieszę się, że nie jestem sam i są też inni faceci, którzy szukają sposobów na poprawę swojej kondycji.;) spróbuję tych chusteczek, jeśli nie podziałają jak trzeba to może spróbuję z tabletkami. Mam nadzieję, że to będzie opłacalna inwestycja.;)