Temat: Gimnastyka dla seniorów w Warszawie

Hej! Chciałabym wysłać moją mamę na jakieś zajęcia dla seniorów. Nie mam za bardzo czasu, żeby zrobić konkretne rozeznanie i nie ukrywam, ze bardzo licze na wasza pomoc w tym temacie. Czy rodzice ktoregos z was może chodzą na gimnastykę dla seniorów w Warszawie? A jeśli tak, to gdzie? I czy jest to miejsce warte polecenia?

2

Odp: Gimnastyka dla seniorów w Warszawie

Oj ja tez rozważam wlasnie takie cos dla moich rodzicwo. Zawsze byli bardzo aktywni, ale od pewnego czasu cos im się za bardzo nie chce. Jakos tak skapcieli …

3

Może zle się czuja?

4

Ja bym raczej postawila na ich lenistwo. Ale za to do narzekania, ze tu boli, tam strzyka, to zawsze są pierwsi. Za chwile będą mieć 40 rocznice slubu, wiec może to by była swietna okazja do tego, żeby im sprezentować karnet na takie zajecia.

5

To ja wam mogę pokazać, gdzie moja mama chodzi na gimnastykę dla seniorów w Warszawie. To szkola tanca, w której tez prowadzone sa inne zajecia. A o gimnastyce możecie sobie poczytać tu: http://www.ckit.pl/gimnastyka-50/. Moja mama wraca bardzo zrelaksowana. Na początku wiadomo trochą ją tu i tam bolało, bo to zastane miesnie, ale teraz widze, ze ja te zajecia bardzo pozytywnie nakrecaja. I nie może doczekać się kolejnego spotkania. Lepiej tez wygląda, a kondycje będzie miała za chwile lepsza ode mnie wink Tak sobie mysle, ze tacy ludzie jak ona, w tym wieku, potrzebują wlasnie jakiegoś kopa do zycia.

6

ja tez tak mysle. Moja mama nie bardzo może pozbierać się po śmierci taty. Minelo już kilka miesięcy, a ona praktycznie nigdzie nie chce wyjść. Dlatego wlasnie pomyslam, ze jak jej znajdę gimnastykę dla seniorów w Warszawie, to może wreszcie wyjdzie do ludzi, poczuje się lepiej i psychicznie i fizycznie. Nic oczywiście na sile, ale inne „kolka zainteresowań” poki co nie wchodzą w rachubę.

7

To może zabierzesz mame do tej szkoły, pokaz jej na czym polegają takie zajecia?

8

Zobacze. Muszę to przemyśleć. Chcialabym, żeby wrocila jej radość zycia.

9

Spokojnie, po takiej stracie to trzeba pewnie swoje odcierpieć. A czy myślicie, że taki prezent na 40 rocznice slubu będzie ok?

10

Na pewno oryginalny wink a jak Cie kochają to będą chodzic na te gimnastykę wink))