Temat: Podają gdzieś w centrum Warszawy dobre pierogi?

Potrzebuję rady kogoś, kto często jada poza domem i zna dobre miejsce na pierogi w dzielnicy Warszawa Centrum. Mój synek to straszny niejadek, mięsa zupełnie nie chce, jadłby tylko pierogi i jadby je codziennie. Nie mam na to ani siły ani ochoty. Pomóżcie mi jakoś. Chcała bym, żeby dziecko jadło zdrowo i smacznie.

2

Odp: Podają gdzieś w centrum Warszawy dobre pierogi?

W jakim wieku jest twój syn? Bo ja też mam podobny problem i cały czas się zastanawiam, jak go zachęcić do jedzenia czegoś innego poza pierogami. Może faktycznie jest gdzieś takie miejsce, gdzie można kupić porcję pierogów nie urabiając się po łokcie.

3

Mój syn ma pęć lat. Jest bardzo szczupły bo nic nie chce jeść.

4

Ja bym ich tam nie zmuszał do jedzenia, zgłodnieją to zaczną jeść. Jesteście przewraźliwione kobitki. Jeszcze przyjdzie taki czas, że bedziecie nażekać że jedzą za dużo. Jabym się tam nie przejmował.

5

Dobrze ci mówić, patrzyć nie mogę na te skóre i kości. Nikt nie zna fajnego miejsca na dobre pierogi w Warszawie w centrum?

6

Grzebałam trochę po necie i okazuje się że jeśli chodzi o pierogi Warszawa Centrum ma kilka naprawdę wartych sprawdzenia ofert. Jednak najfajniej wygląda oferta restauracji z Kaszubskiej. Numeru nie pamiętam ale znalazłam sdres strony internetowej, https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … rodmiescie, możecie z niej skorzystac, wszystko tam jest czarno na białym.

7

A to ja chyba wiem o czym ty mówisz. Koleżanka podała mi ich adres już dawno ale myślałam, że maja tam tylko naleśniki. Do głowy by mi nie przyszło ze mają też inne dania,

8

Dziewczyny, jak macie „pierogowe” dzieci to nie zastanawiajcie się ani chwili, dzieci będą zachwycone, a i myślę że reszta rodziny też. Każdy znajdzie coś dla siebie. Podają tam pierogi i na ostro i na słodko. Trudno orzec które najlepsze, dlatego warto spróbować wszystkich po kolei. Z tego co mi wiadomo to są i z kapustą i grzybami, i ze szpinakiem, z serem, miesem no i rzecz jasna ruskie smile. Warto też zabrać tam dzieci aby poprobowały naleśników z przeróznymi nadzieniami.

9

Dołanczam się do zachwytów. Jak żonka wyjedzie to ja zawsze sobie u nich pierogi zamawiam, przez telefon. Parę minut i już mogę wsuwać. Polecam.