Temat: Szkoła tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy dzieci spoza Wrocławia też mogą brać udział w zajęciach?

Chciałam zapytać czy dzieci z innych miejscowości tez mogą brać udział w zajęciach tanecznych, które są organizowane we Wrocławiu. Zależy mi bardzo, żeby moje dzieci mogły się trochę rozwinąć w tym kierunku.

2

Odp: Szkoła tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy dzieci spoza Wrocławia też mogą brać udział w zajęciach?

Pewnie, że mogą, przecież to nie są zajęcia zamknięte. Pewnie możesz mieć problem z ewentualnym dojazdem, ale poleca szkolka-tanca.wroclaw.pl, gdzie zajęcia są popołudniami, wiec Pojdzie to odpowiednio zorganizowac.

3

Odp: Szkoła tańca dla dzieci we Wrocławiu – czy dzieci spoza Wrocławia też mogą brać udział w zajęciach?

A dzieki słyszałam o tej szkole…

4

Kto by nie słyszał, a jak ktoś nie słyszał to musi zajrzeć tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/ i wtedy na pewno przekona się, że to najlepsza dziecięca szkoła tańca dziecięcego we Wrocławiu. A konkurencja jest duża, ale jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia.

5

Tak to niestety jest w interesach, że niektórzy tylko na pieniądze czekają i nic poza tym.

6

Oczywiście, że na zajęcia mogą chodzić też Twoje dzieci, nawet jakbyć mieszkała w Lublinie, to nie ma znaczenia, ale oczywiście musisz się odpowiednio zorganizować pod względem logistycznym.