Temat: Jakieś spoko rolety do okien dachowych w Poznaniu, kojarzycie?

Chciałbym sobie zrobić rolety w oknach na poddaszu, jako że są spady takie normalne rolety co są w sklepach odpadają. Wiem że są firmy które realizują podobne zlecenia ale nie wiem na którą z nich się zdecydować. Może macie jakieś swoje typy? Jak tak to dajcie znać.

2

Odp: Jakieś spoko rolety do okien dachowych w Poznaniu, kojarzycie?

Z tego co mi wiadomo w Poznaniu takich firm jest wiele i chyba to bywa dla konsumentów problemem. Bo jak będąc laikiem wywnioskować kto jest godny uwagi?

3

U nas super się sprawdzają rolety dachowe z Sundeco, mają na Katowickiej siedzibę. Spora oferta, ceny naprawdę niskie jak na realia poznańskie.

4

Właśnie sobie przeglądam ich asortyment - https://sundeco.com.pl/PL-H29/rolety-dachowe.html. Nie można powiedzieć, wygląda to bardzo porządnie. Też się zastanawiam nad takim rozwiązaniem bo jak tematem są rolety do okien dachowych Poznań w tym momencie ponoć ma jedną z lepszych ofert w Polsce. A nie ukrywam że podobają mi się takie przesłony na okna.

5

Zdecydowanie na poddaszu takie roletki powinni zakładać fachowcy bo w przeciwnym razie mogą wyjść różne niespodzianki. Lepiej sobie oszczędzić nerwów, co spece to jednak spece.