1

Temat: Gdzie znajdę porady prawne Kraków?

Cześć, mam ostatnio problem w rodzinie, kuzyn się rozwodzi, są dzieci, zastanawiam się razem z nim, jak to będzie z opieką nad dziećmi. I szukam kogoś kto by nam to wytłumaczył, zanim sprawa trafi do sadu. Wicie coś na ten temat, albo wiecie o kimś kto o takich sprawach może nam opowiedzieć?

2

Odp: Gdzie znajdę porady prawne Kraków?

A próbowałes znaleźć info w sieci?

3

W necie jest dużo bałaganu, skąd mam wiedzieć, że trafię na prawidłowe informacje?

4

Fakt bywa tam sporo śmieci, ale wiesz co? Jest taki jeden adwokat, udziela porady prawne Kraków to chyba jest, on pisze w sieci na jakiejś stronie, może tam coś znajdziesz o rozwodach i dzieciach?

5

A pamiętasz, co to za strona?

6

O, fajny watek, też byłaby m ciekawa, jak to prawnie wygląda, z opieką na dzieci, gdzie szukać takich informacji?

7

Czekam na namiary na jakiś blog. Poczekaj ze mną. wink

8

Nie wiem czy takie informacje się przydadzą, ale jest cos takiego https://adwokatrodacki.pl/blog/rodzenst … ychowanie/ to jest może ten blog o którym pisała ta kobitka, faktycznie pisze go człowiek, który udziela porady prawne Kraków to chyba jest, tak mi się przynajmniej zdaje. Kiedyś szukałem wiadomości z zakresu prawa gospodarczego i przypadkiem trafiłem na te stronę.

9

Dzięki za link, dużo fajnych przydatnych rzeczy wyczytałem. A nie wiesz, jak jest z umówieniem się z tym adwokatem? Dopytałbym go o niektóre rzeczy.

10

Sorry, jakoś nie korzystałem z jego bezpośredniej pomocy, czytałem tylko bloga, wiec nie wiem.

11

Chyba można do niego się zgłosić o pomoc, nie? Może ktoś z was wie, jak to działa? Napiszcie, ok.?