Temat: Dobra przychodnia w stolicy – którą polecacie?

Witajcie! Od jakiegoś czasu cierpię na przewlekłą kamicę nerkową, w lewej nerce mam mały kamyczek, który czasem się przemieszcza w inne miejsce i daje się we znaki. Chciałabym znów zasięgnąć porady lekarza, czy nie da się tego jakoś usunąć, bo nie ukrywam, ból jest spory i czasem ciężko wytrzymać. Polećcie jakąś dobrą przychodnię, najlepiej prywatną.

2

Odp: Dobra przychodnia w stolicy – którą polecacie?

Oj kamica, to ja wiem co to jest, bardzo nieprzyjemne:/ powiem Ci, że mnie pomogli w przychodni, którą możesz sobie zobaczyć tutaj http://macromedica.pl/ najpierw zrobili mi usg, a później dobrali leki, do tej pory to zawsze dostawałem leki rozkurczowej i zalecenie picia dużo wody, ale nic to nie dawało:/

3

Przede wszystkim najpierw powinnaś zrobić kontrolne usg, bo trzeba wiedzieć, gdzie ten kamyczek się tym razem usadowił, w tej przychodni robią też oczywiście to badanie macromedica.pl/usg-jamy-brzusznej-warszawa/ myślę, że tak jak mówisz, kamyk jest niewielki, to pomogą Ci bez problemów.

4

Dziękuję za polecenie przychodni, mam nadzieję, że tam się uporają z moimi dolegliwościmi.

5

Na pewno:) w Macromedica są naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na swojej robocie.

6

Myślę, że nie masz się co obawiać, zawsze prywatnie to lepiej leczą, niż w państwowej służbie zdrowia.